אחת ולתמיד – איך לכבס חזיות ביד?

מרץ 10, 2021 9:59 am

כל אישה מפחדת מהשאלה- כל כמה זמן את מכבסת את החזייה שלך?

כולנו מכירות את זה – עד שמוצאים חזייה נוחה ומתאימה, קשה לשחרר אותה, ולובשים אותה על בסיס יומיומי. נשים רבות חוששות שכביסה במכונה תהרוס את החזייה, ולכן בוחרות לכבס אותה בדרכים מאולתרות. במדריך הבא נדבר על איך כדאי לכבס את החזייה שלך מבלי לפגוע באיכות שלה, על מנת לשמור על האלסטיות שלה ועל צורתה.

איך לדעת שהגיע הזמן לכבס את החזייה שלך?

ככלל כדאי לכבס את החזייה אחת לכמה ימים, ובימי הקיץ לעיתים תכופות יותר. ניתן להריח את החזייה על מנת לקבוע אם הגיע הזמן לכבס אותה. כשהחזייה זקוקה לכביסה, היא לרוב תרגיש יותר רפויה, ולעיתים הכתפיות יגלשו מהכתפיים.

שמירה על החזייה בטווח הארוך

לכל אחת יש את החזייה המנצחת, זאת שגם נוחה, גם יפה, ואפשר להעביר איתה ימים שלמים בתחושה נוחה. חזיות הן דבר שנשחק לאחר זמן מה, אבל ניתן למנוע זאת על ידי שמירה עליהן, והקפדה על כביסה עדינה. ברוב המקרים, כביסה עדינה היא ברוב המקרים טרחה, בעיקר מהסיבה שלא ברור איך עושים את זה נכון.נשים רבות מעדיפות פשוט להשליך את החזייה למכונה ולקוות לטוב, מה שמיישן אותן בטווח הארוך.

כביסה עדינה יכולה להספיק

בניגוד לחולצות שחושפות לכתמים קשים, ברוב המקרים חזייה אינה מוכתמת אלא בעיקר זקוקה לכביסה כדי להסיר את ריחות הגוף. מהסיבה הזאת החזייה אינה זקוקה לכביסה חזקה, וניתן לסגור את הסיפור עם כביסה עדינה ביד, שתעשה את העבודה. חזיות מכילות ברוב המקרים סיבי לייקרה מה שהופך אותן לרגישות, במיוחד כאשר מכבסים אותן בטמפרטורה גבוהה עם בגדים אחרים.

אז איך לכבס חזיות ביד?

קיימות לא מעט שיטות לכבס חזיות, אך שיטה פופולרית שעוברת במשך דורות היא שיטת הגיגית –

השרי את החזיות בגיגית עם מעט אבקת כביסה, במים בטמפרטורת החדר. שפשפי את החזייה היטב אך בעדינות. לאחר מכן שטפי את החזייה היטב תחת מי ברז. הימנעי מתנועות של סחיטה שישבשו את צורת הקאפים, ותלי לייבוש באוויר הפתוח. ניתן להפריד בין חזיות כהות לחזיות בהירות על מנת למנוע צביעה של החזיות הבהירות. שימי לב שלא להשתמש בחומרים עוצמתיים להורדת כתמים על מנת שצבעה של החזייה לא ידהה.

חיסכון בטווח הארוך

חזייה איכותית היא לא עסק זול, ולכן כדאי להשקיע את הזמן והאנרגיה כדי לשמור על החזיות בטווח הארוך. עדיף לשמור על החזיות לאורך זמן, מאשר לרכוש חדשות על בסיס קבוע. כביסה תקינה של החזיות משפיעה גם על הנוחות, הבד נשאר אלסטי ומחזיקה את החזה, והכתפיות לא גולשות.

שיטת הציפית ששומרת על החזייה

אם את מתעצלת לכבס את החזייה ביד, תוכלי לשים את החזייה בתוך ציפית של כרית ולקשור. כך תוכלי לכבס את החזייה בצורה עדינה, מבלי לטרוח ולכבס את החזייה ביד. אפשר לומר שמדובר בקיצור דרך, עם כי האפקט לא זהה.

בסופו של דבר, חזייה היא פריט לבוש שמלווה אותנו יומיום ומשפיע על הנוחות, ולכן חשוב לשמור עליה במצב טוב.

 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c