הטרנדים של חזיות לשנת 2023

נובמבר 20, 2022 4:58 pm

שנת 2023 בפתח ואנחנו עדיין יכולים לעשות תחזיות לגבי מה שעלול לקרות. לדוגמה, אנו יכולים לחזות שחזיית התחתית תוחלף בחזייה האלחוטית.

חזיות אלחוטיות צוברות פופולריות מכיוון שהן נוחות יותר ופחות מגבילות. החיסרון היחיד הוא שהם לא מספקים כל כך הרבה תמיכה. זו הסיבה שחשוב שיהיו לכם מגוון חזיות בארון הבגדים שלכם כדי שתוכלו לבחור איזו מהן המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

השנה, טרנד החזייה הפופולרי ביותר הולכים להיות תחרה ורשת. החומרים האלה ישמשו ליותר מסתם חזיות, אלא גם לחולצות ושמלות.

תחרה היא בד עדין שיכול להפיץ אווירה חושנית. רשת היא סוג של בד שיש בו חורים והיא יכולה להיות שקופה או אטומה בהתאם לסוג הרשת שתבחרו. הוא משמש לעתים קרובות בהלבשה תחתונה מכיוון שהוא קל משקל ונושם.

טרנדים של חזיות לשנת 2023 אינם שונים מאלה שראינו בשנים האחרונות. נשים עדיין יחפשו נוחות ותמיכה. עם זאת, הם גם יחפשו חזייה שיכולה לגרום להם להרגיש סקסיים ובטוחים בעצמם.

הטרנדים של חזיות במידה גדולה לשנת 2023

יש הרבה לחץ להתאים לסטנדרטים מסוימים של יופי, אבל זה משתנה. שוק החזיות במידות גדולות גדל ומתרחב יותר מאי פעם.

שוק החזיות במידות גדולות גדל ביותר מ-500% בעשור האחרון, עם צמיחה צפויה של 5% בשנה במהלך 10 השנים הבאות. משמעות הדבר היא שמידת הכוס של האישה הממוצעת תצטרך לגדול מ-DD ל-G בשנת 2023. ככל שנשים הפכו יותר נוחות עם גופן, הן דורשות חזיות בעלות התאמה טובה יותר המציעות נוחות ותמיכה מבלי לוותר על הסגנון.

בנוסף לכך, ישנן אפשרויות נוספות זמינות מכיוון שהמותגים החלו לתת מענה לטעמים וסגנונות שונים. על מנת שהמותגים הללו ימשיכו לשגשג, הם יצטרכו לעמוד בקצב הטרנדים והדרישות של הלקוחות שלהם על ידי הצעת סגנונות חדשים המתאימים במיוחד לחזה גדול יותר כמו חזיות ארוכות וחזיות עם צוואר גבוה לבגדי עבודה או אפשרויות לבגדי יום כמו צלילה.

מחקר שנערך לאחרונה מצא שאישה אמריקאית ממוצעת לובשת כעת מידה 14, לעומת מידה 12 בשנת 1983. המשמעות היא שמידת החזייה הממוצעת היא כעת 34DD.

זה מהווה בעיה עבור תעשיית ההלבשה התחתונה. ככל שאנשים הופכים מודעים יותר לכמה חשוב שיהיו תחתונים שמתאימים כמו שצריך ומרגישים נוחים, זה הופך להיות יותר ויותר קשה למצוא חזיות במידות DD ומעלה בחנויות כלבו.

בעיה זו רק תחמיר ככל שהזמן יעבור והאישה הממוצעת תמשיך לגדול.

הטרנדים של בגדי ים במידה גדולה לשנת 2023

תעשיית בגדי הים במידות גדולות היא שוק צומח ורווחי במהירות. ככל שאוכלוסיית המידות הגדולות ממשיכה לגדול, עולה הצורך בבגדי ים אופנתיים ואופנתיים.

בשנת 2013, שוק בגדי הים הגדולות העולמי היה שווה 5 מיליארד דולר.

ישנם סגנונות רבים ושונים של בגדי ים במידות גדולות הזמינים בשוק כיום. הסגנונות נעים בין ביקיני לחליפות מחלק אחד ואפילו טנקיני עם מכנסיים קצרים או חצאיות מחוברות.

סגנון החליפה הפופולרי ביותר בקטגוריה זו הוא חליפת חלק אחד מכיוון שהיא מציעה יותר כיסוי מאשר סגנונות אחרים של בגדי ים. עם זאת, יש גם כמה חליפות שני חלקים שמציעות קצת יותר כיסוי מאשר ביקיני, אבל לא כמו חליפה חלק אחד.

טרנדים של בגדי ים במידות גדולות תמיד משתנות ומתפתחות. הנה רשימה של הטרנדים הפופולריים ביותר של בגדי ים במידות גדולות לשנת 2023.

1. התחתונים בגזרה גבוהה

2. החלק האחד עם אווירת רטרו

3. ה-Crop Top

4. טופ הביקיני עם רצועות

5. חולצת ביקיני עם צווארון גבוה

6. חליפת חלק אחד בגזרה גבוהה

מגמות בגדי ים במידות גדולות משתנות משנה לשנה, אבל ההתמקדות לשנת 2023 היא על מראה ספורטיבי יותר. זה אומר שיהיה פחות דגש על ביקיני ויותר דגש על טנקיני, one piece ומכנסיים קצרים.

 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c