המלצת לקוחה – אילנה אשכנזי

אוגוסט 16, 2023 6:13 pm

תמיד נאבקתי במציאת החזייה המתאימה לחזה הגדול שלי. זה היה קרב מתמיד, מלא באי נוחות, תסכול ואפילו בעיות בריאותיות. ניסיתי אינספור חנויות, אבל נראה ששום דבר לא מתאים בדיוק. זה היה עד שנתקלתי בחנות של מירל.

מהרגע שנכנסתי לבית של מירל, הרגשתי תחושה של תקווה. החנות הייתה מסודרת להפליא, והמבחר לא היה גדול. אבל מה שבאמת משך את תשומת לבי היה החיוך החם של גברת מירה, שקיבלה את פניי כשנכנסתי.

הסברתי לגברת מירה את מצבי והיא הבינה מיד את החששות שלי. היא הבטיחה לי שאני במקום הנכון ושהיא תדאג לי באופן אישי. הביטחון העצמי והאמפתיה שלה הרגיעו אותי.

גברת מירה הובילה אותי לחדר פרטי, שם היא ביצעה את המדידות. נדהמתי מהמקצועיות והאדיבות שלה. היא לקחה את הזמן שלה, ודאגה שכל מדידה תהיה מדויקת. ההתנהגות העדינה שלה גרמה לי להרגיש בנוח ומכובדת, משהו שלא הרגשתי בחנויות אחרות.

לאחר המדידות, מירה הציגה בפניי מבחר חזיות שהותאמו למידותי ולצרכים שלי. היא הסבירה את היתרונות של כל אחד מהם, תוך התמקדות בנוחות, תמיכה ובריאות. התרשמתי מהידע שלה ומהיכולת שלה לתרגם אותו לעצות מעשיות.

ניסיתי כמה חזיות, וגברת מירה הייתה שם בכל שלב, התאימה רצועות, בדקה את ההתאמה ווידאה שאני מרוצה. סוף סוף מצאתי את החזייה המושלמת, כזו שלא רק נראתה יפה אלא הרגישה כמו עור שני.

ההבדל היה מיידי. הרגשתי שיפור משמעותי בנוחות, והעומס המתמיד על הגב והכתפיים נעלם. עמדתי גבוה יותר, הרגשתי בטוח יותר, והבנתי שפספסתי את תחושת הרווחה הזו במשך כל כך הרבה זמן.

אבל מה שבאמת ייחד את החוויה הזו היה השירות יוצא הדופן שקיבלתי ממירה. היא עשתה מעל ומעבר, התייחסה אליי לא רק כאל לקוח אלא כאל חברה. היא שיתפה סיפורים אישיים, הציעה טיפים חשובים, ואפילו עקבה אחרי כמה שבועות לאחר מכן כדי להבטיח שאני עדיין מרוצה מהרכישה שלי.

אני לא יכולה להביע מספיק כמה אני אסירת תודה לחנות מירל. הם שינו את חיי בצורה שלא חשבתי שאפשרית. עכשיו אני מבינה את החשיבות של התאמת חזייה נכונה, ואני יודעת שיש לי מקום שבו אני תמיד יכולה למצוא את מה שאני צריכה.

אם אי פעם נאבקת במציאת החזייה המתאימה, במיוחד אם יש לך חזה גדול, אני ממליצה מכל הלב על החנות של מירל. בקשי את מירה, ואני מבטיחה לך שתצאי עם חיוך על הפנים, תרגישי נוח ובריאה יותר מאי פעם.

תודה לחנות של מירל ובעיקר לגברת מירה על חוויה יוצאת דופן שלא אשכח לעולם.

בכנות,

אילנה אשכנזי

אגודלים מורמים!
 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c