הסיפור של אנה: כך קיבלתי את גופי בחזרה לאחר כריתת השד

דצמבר 24, 2019 6:18 pm

הסיפור שלי לא קל, אבל הוא יכול היה להיות הרבה יותר גרוע. יכולתי לסיים את חיי ולהשאיר מאחור את בעלי האהוב ושני ילדינו. במקום לכתוב את שורות אלה, הייתי נאלצת להיפרד מהעבודה האהובה שלי כאדריכלית, מחברותיי הטובות ומג'וזי החתול שלנו, שהפרידה ממנו בוודאי הייתה מלאה בלא מעט דמעות.סבתא שלי מצד אבא נפטרה מסרטן השד בגיל צעיר, אבל את הרופאים זה מעולם לא הדאיג. עד לאותה פעם שבה רופאת הנשים מיששה, שלחה לממוגרפיה ששלחה לביופסיה ואחריה כבר הובהר לי שקיים גידול שהולך ומתפתח במהירות. קיבלתי המלצה מיידית לכרות את השד והשחלות, כדי שהמחלה לא תמשיך להתפתח ולא תוכל לחזור בעתיד. בגילי המופלג (55) כבר לא מתוכננים ילדים נוספים באופק והסכנה לגידולים נוספים גדולה. בלית ברירה נאלצתי לקחת את ההמלצה בשתי ידיים ולבצע כריתת שד.

נמצאת בגוף זר

עוד לפני הניתוח מתחילה הכימותרפיה. יכולתי לדבר חצי דקה בטלפון ולהירדם תוך כדי. סבלתי בחילות איומות, תשישות ונשירה מאוד מהירה של השיער. בין לבין התחילו להכין אותי לניתוח. התוודעתי עוד לפני כן למראה הגוף לאחר כריתה והזדעזעתי. לא הפסקתי לבכות. אחרי הניתוח נראיתי לעצמי כמו מפלצת. כאובה. מדוכאת. לא נשית. חסרת אונים וחסרת ביטחון. אבדן השד לקח איתו לפחות חצי ממני וידעתי שלא רק שאאלץ להתמודד עם המראה החדש, גם הסביבה תשאל לא מעט שאלות שמהן פחדתי פחד אימים.

כמעט ללא כוחות נפשיים חייגתי למירל, חנות חזיות מקצועית שעליה הומלץ לי מקרובת משפחה של מאושפזת נוספת בחדר. בחנות כך אמרה לי, אוכל למצוא חזיות שאף אחד לא יוכל לדעת איתן מה מצב השדיים האמיתי. תיאמתי פגישה והגעתי לחנות כעבור מספר ימים. המקום נעים, מכבד ומרגיע. ולמרות זאת הגעתי מדוכאת ולא שלמה. עדיין מסופקת שקיים פיתרון אמיתי ומשכנע למצבי.

כל החנות שלי ובשבילי

מירה המוכרת היא אישיות נעימה ומקצועית מאוד. אפילו להתפשט לא דרשה. היא בחנה את החזה וכבר ניגשה להתאמת הפרוטזה והחזיה. המיומנות שלה גבוהה ורואים שיש לה המון ניסיון מול כרותות שד. ללא מילים היא הצליחה להכיל אותי, לשמור על סבלנות ורוח טובה, אפס שיפוטיות, מאה אחוז רגישות ונועם.

את החזיות בחנות, חשוב לציין, מודדים באופן פרטי לגמרי ואיש לא נמצא בחנות מלבדך. כאן עושים הכל כדי לאפשר לך שקט, התייחדות עם גופך ונפשך ומיקוד של המוכרת אך ורק בך. תא המדידה מרווח מאוד, מחופה בשטיחים, מראות וגם תאורה טובה. הכל כאן דיסקרטי, נעים, מכבד והכי חשוב – מבין כל אישה באשר היא.

בחזרה לשלמות (והשפיות)

לקח לי כמה דקות טובות למדוד את החזיה משום שהתארגנתי בצורה מאוד איטית. אני חושבת שזה בגלל שפחדתי להתאכזב. הצצתי למראה בחשש ופתאום קלטתי שאני צופה בגופי כאילו לא היו דברים מעולם. הפרוטזה נראית ממש כמו הדבר האמיתי, בדיוק במידה של השד השני ובאותו מבנה כמוהו! דמיינתי איך אני יכולה ללבוש את השמלה המקורית שתכננתי ללבוש לחתונה של בת אחותי ולוותר על החולצה המאוד רחבה שהכנתי במקומה, איך אני יכולה ללכת חופשי ברחוב, בעבודה, בקניון, בלי למשוך מבטים מרחמים ושאלות. מירה סיפרה לי שקיימים דגמים שונים לפרוטזות, כך שלא ייתכן מצב שלא תימצא האחת שמתאימה למבנה הגוף. הפרוטזה של מירל נוחה, טבעית ועוזרת לי לקבל את עצמי ולהרגיש שלמה ללא קושי. יחד איתה רכשתי שתי חזיות שעם הזמן תפסו את צורת השד המדויקת כך שהן נראות אחרי חודש-חודשיים של שימוש אפילו טבעיות יותר.

אני מאושרת ומודה על שנפגשתי עם מירל ושזכיתי לחוויה מתקנת לתחושות הקשות שלי. כמוני יש עוד מאות נשים שזקוקות למקום איכותי ומכיל, מעניק ביטחון וחסר פשרות לגבי בריאות החזה ולכולן אני ממליצה בחום להגיע, להתרשם, לרכוש ולהתאהב. אצל מירל יש התאמות מקצועיות למגוון סוגי חזה מקטן מאוד ועד גדול מאוד, לנשים עם חזה לא סימטרי, להרות, למניקות, למתאמנות ועוד… כל אחת תוכל למצוא כאן את מבוקשה ולקבל חזייה טבעית, תומכת, יפה ובריאה שהיא שותפה מלאה בחיי היומיום שלה. תודה!

 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c