חזיות ספורט לפעילות גופנית נוחה

ינואר 25, 2016 1:50 pm

היום כבר ברור וידוע לחלוטין כי ספורט הוא חלק חשוב ובלתי נפרד משמירה על אורח חיים בריא. במחקרים נמצא כי שמירה על תזונה נכונה בלבד אינה מספיקה וספורט הוא גורם חשוב מאוד בתוך המכלול של אורח חיים בריא שיעזור לכולנו להיראות וגם להרגיש טוב יותר. ידוע גם על הקשר ההדוק מאוד בין מצב גופני ובריאות פיזית לבין תחושה כללית ובריאות נפשית. לכן, יותר ויותר אנשים מקדישים זמן לספורט בשעות הפנויות. ישנן לא מעט נשים הנרתעות מלעשות ספורט, במיוחד ספורט אינטנסיבי, מסיבה הנראית תחילה כתירוץ- תנועת החזה הגורמת לחוסר נוחות. רק נשים שמכירות את התחושה יודעות כי אכן היא לא נוחה, מפריעה לנוע בחופשיות ועלולה גם להכאיב. היום ישנו פתרון קל לכך- חזיות ספורט לחזה גדול. עם חזיות ספורט איכותיות, באמת אין תירוצים יותר. רק לרכוש את החזיה המתאימה ולצאת לפעילות.

מהו הספורט האהוב עליך?

ספורט הוא מושג כללי מאוד הכולל סוגים שונים של פעילויות בתוכו, אינטנסיביות יותר או פחות. חשוב בעת בדיקת חזיות ספורט לבחור חזיה המתאימה לעוצמת הפעילות. אם מדובר ביוגה או פילאטיס, חוזק החזיה חשוב פחות. כאשר מדובר על פעילות באינטנסיביות גבוהה כמו אירובי, ריצה או זומבה, חשוב לבחור חזיה חזקה שתספק תמיכה מספיקה ותצליח לעגן היטב את החזה במקומו. בפעילות כזו חזיות ספורט הן חשובות וישפיעו השפעה רבה על הנוחות ועל האפשרות להניע את הגוף כפי שנדרש. עם זאת, גם בפעילויות בעלות עצימות נמוכה יותר כמו הליכה או יוגה, חזיית ספורט חזקה תאפשר תנועה חופשית יותר ותחושת שחרור אשר נשים רבות מעידות שכבר מזמן לא חשו.

בחזיות ספורט הגודל בהחלט קובע

כאשר בוחרים חזות ספורט חשוב לרכוש חזיה בגודל המתאים. התאמת הקאפ לגודל החזה חשובה על מנת לחוש בנוח כמו כפי שנדרשת התאמה בכל חזיה אחרת, אך כאן לבחירת הקאפ המדוייק ישנה חשיבות רבה יותר. טכניקת הכנת החזיה והדרך בה החזה נשמר במקומו שונה בין חזיות המתאימות לחזה קטן יותר לבין כאלה המתאימות לחזה גדול יותר. בחזיות לקאפ A או B, שיטת עיגון החזה נקראת קומפרישן או דחיסה. תנועת החזה מצטמצמת באופן משמעותי כי הוא נדחס אל תוך החזיה. במידות הגדולות יותר השיטה נקראת אינקפסולישן. בשיטה זו החזה נעטף כאילו הוכנס לתוך קפסולה. במידות הגדולות מאוד ישנו שילוב בין שני סוגי הטכניקות כך שהחזיה מצליחה לגבור גם על תנועתו של חזה גדול מאוד.

להתרשמות נוספת מהקטלוג ללבני נשים תוכלי להיכנס לעמוד חזיות במידות גדולות.

רצועות רחבות וחומר נושם

מלבד הגודל, חשוב לבחור את החזיה על פי פרמטרים נוספים. חשוב לבדוק את הרצועות התחתונות שלה. בחזיית ספורט אין ברזלים המספקים תמיכה בחזיות רגילות ולכן חשוב לבחור חזיה עם רצועה תחתונה רחבה. התפרים צריכים להיות חזקים אך לא בולטים בכדי שלא יציקו או יפריעו בעת הפעילות. כדאי לבחור חזיה עם רצועות כתפיים רחבות. כך משקל החזה מתחלק היטב על כל אזור הכתפיים ולא יוצר עומס על אזור מסוים בחגורת הכתפיים. בפעילות ספורטיבית חשוב במיוחד כי החומר ממנו תהיה עשויה החזיה יהיה חומר נושם המאפשר אוורור תמידי של האזור.

מירל – חנות חזיות.

 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c