כיצד לבחור חזיות הנקה

אוקטובר 3, 2019 9:59 am

ילדת בשעה טובה, ופתאום את מגלה את עולם ההלבשה התחתונה מחדש. במהלך ההיריון כבר דאגת להחליף לתחתונים עם גומי נמתח והנחת את החזיות הרגילות בצד. אך מה קורה לגופך בתקופת ההנקה?

החזה מתמלא חלב ויכול להיות שהוא כואב וגדוש. בשלב זה כל חזייה סטנדרטית ובלתי מותאמת תהפוך לפריט לבוש מעיק, מכאיב, ולא נוח להנקה.

את זקוקה לחזיית הנקה המתאימה למבנה גופך.

לא מדובר במלאכה פשוטה ומהירה. עלייך למדוד מספר סוגי חזיות בהבדלי היקף וגודל קאפ תוך כדי מציאת האחת שתמיכתה נכונה, הבד שלה איכותי והתחושה נוחה. ככל שחזייתך תהיה איכותית ונכונה יותר, היא תתרום לאיכות חייך בתקופת ההנקה ולנוחיותך.

כבר בתקופת ההיריון ייתכן שחיפשת חזיות הריון בשל גדילתו של החזה, וכעת לאחר הלידה הוא גדל שוב במידה אחת או שתיים. חשוב לרכוש חזייה מתאימה ככל האפשר.

מבנה הקאפ והמידה

כשמבנה הקאפ נכון הוא אינו מפריע לייצור החלב ולנוחיותך. חזייה לוחצת עלולה לגרום למיחושים וכאבים באזור החזה והפטמות. אם נדמה את הקאפ לנעליים חדשות, הרי שכדאי לבחור באלה שתופסות היטב אך בו זמנית שומרות על חופש מסוים בפנים כדי שהתוצאה לא תהיה לוחצת מידי. ואם בלחץ עסקינן, רצוי להימנע מחזיות עם ברזלים בתקופה הראשונה משום שהן עלולות לגרום לזיהום או דלקת בשד. לאחר כחודש ממועד הלידה, תשמחי לדעת שקיימות חזיות הנקה עם ברזלים המעניקות פתרון ייחודי ונכון למבנה השד שלך. בנוסף לכך, הקאפ אמור להחזיק באופן דיסקרטי את רפידת ההנקה שלך ולכן צריך להיות בגודל המאפשר זאת.

מרחיבי חזייה

במירל תוכלי למצוא חזיות מקצועיות המספקות מענה מדויק לבעלות היקפים שונים כאשר גודל הקאפ מדויק אף הוא, כך שאין צורך במרחיבי חזיות.

רצועות או לא להיות

ומה לגבי רצועות החזייה? הידוק או שחרור הרצועה יכולים להיות ההבדל בין נוחות לסיוט ורצוי למצוא את הנקודה האידיאלית למקם אותן למען הנוחות.

אלסטית, נעימה ועמידה

חזיית הנקה היא פריט הלבשה תחתונה  שצריך להיות נוח, אלסטי ונעים לתקופת הנקה ארוכה, לכן עליה להיות איכותית ועמידה. בחרי בחזייה מדגם איכותי בלבד ואל תתפשרי בנושא זה. רצוי שהחומר ממנו עשויה החזייה שלך יהיה נעים למגע עורך, ולכן רצוי להימנע מחזיות סינטטיות שנחשבות לאטומות וקשיחות יותר. כדאי שהחזייה תהיה נוחה לפתיחה על מנת שתוכלי לעשות זאת במקביל להחזקת תינוקך.

במירל חנות חזיות מקצועית מחכה לך מגוון רחב של חזיות הנקה מדגמי הייבוא האיכותיים ביותר מעבר לים, כולל התאמת פתרון לכל צורות החזה, הגדלים והתנאים. מירל מציעה חזיות הנקה, חזיות הריון, חזיות למידול גדולות, חזיות לבעלות חזה קטן מאד. חזיות בתמיכה הנכונה ובאיכות הבד ללא שום פשרות. החנות מתנהלת באופן דיסקרטי על ידי פגישה הנקבעת מראש, כך שתוכלי תמיד למדוד בקצב האישי שלך, כאשר מוענק לך יחס אישי מלא, מקצועי ומכווין.

 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c