להרגיש בנוח גם בחוף הים עם בגדי ים שלמים

אוקטובר 11, 2020 1:58 pm

בעלות החזה הגדול מוצאות את עצמן עומדות בפני אתגר כשהן מחפשות אחר בגדי ים שלמים. מצד אחד, על  בגד הים לתמוך בחזה, ולאפשר לך לשחות בים בתחושה נינוחה. עם זאת, כנשים אנחנו שואפות ללבוש פריט אופנתי, שנראה טוב ומעניק לנו את תחושת ביטחון.

 בגד ים שתומך בחזה ומאפשר לנו חופשיות

מי מאיתנו לא מכירה את התחושה, כשאת הולכת לים או לבריכה עם בגד ים שלא מתאים לך, ונאלצת לסדר אותו בלי הרף, להיות מוגבלת בתנועותייך, ולהשפיל מבט בכל רגע נתון כדי לוודא שהחזה במקומו. לא פעם, קורה מצב מביך בו אנחנו בין הגלים, והבגד ים יכול לזוז מעט, ולגרום לנו לתחושת אי נוחות.

 החופש שלך – לפני הכול

אין שום סיבה בעולם שבגד ים יגביל אותך, ויפריע לך להתנהל בחופשיות. בעולם המודרני, קיימים פתרונות לבגדי ים לחזה גדול, ולמידות גדולות שיכולים גם להיות פרקטיים, נוחים ויפים. סקרים מראים שנשים רבות בעלות חזה גדול מעדיפות להימנע מללכת לים, בגלל חשש מלשים בגד ים שלא יחמיא, או לא יחזיק. אין שום סיבה לוותר על מה שעושה לך טוב.

 החיפושים אחר הבגד ים המושלם

חזה גדול או מידות גדולות מצריכים מסע חיפושים מאוד ממוקד לבגד ים – עליו להיות נוח, פרקטי ואופנתי. לא פעם, יוצא לנו לפגוש בבגד ים שמורכב מברזלים, בד לא נוח, וכתפיות דקות. התוצאה היא, אחרי כמה שעות עם הבגד ים, את רק חושבת על הרגע בו תוכלי להחליף למשהו אחר. מצידו השני של המתרס, קיימים בגדי ים לחזה גדול שהם מאוד נוחים, אבל המראה לרוב בסיסי, ולעיתים אף לא מחמיא. השיקול השלישי לבחירת בגד הים, הוא התמיכה. בגדי ים שלמים מידות גדולות יכולים להיות מאוד נוחים, אבל השאלה האם הם עושים את עבודתם ומאפשרים לך לנוע בחופשיות, ולהנות מהבילוי בים.

 חיפוש מאכזב

"רשימת הקריטריונים" לבגד ים למידות גדולות, מותיר אותנו לא פעם מאוכזבות בחיפוש אחר הבגד ים המושלם. למשל – הקלדנו בגוגל " בגדי ים שלמים מידות גדולות", וחיפשנו אחר חנויות באיזור שלנו. מסע הקניות לרוב נוחל אכזבה, כאשר לא מצאנו את מבוקשנו. בין אם מדובר בקושי במציאת המידה הנכונה, ובין אם מדובר בעיצוב שלא מצא חן.

 בגדי ים שלמים מידות גדולות – עם יעוץ מקצועי

אנחנו במירל מתמחות בבגדי ים שלמים במידות גדולות. אנו עובדות עם חברות איכותיות מכל העולם, במטרה להעניק לך את הבגד ים המושלם – שתומך בחזה, מאפשר חופש תנועה, נוח ללבישה, וכמובן מסובב ראשים בחוף. זכרי, שהכי חשוב שתרגישי טוב בבגד הים, פיזית ונפשית.

כשתגיעי למירל, תוכלי למצוא מגוון רחב של בגדי ים במידות גדולות, לצד יעוץ מקצועי. צוות היועצות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הבגד ים המושלם, שיאפשר לך לעשות את מה שאת אוהבת, מבלי להיות מוגבלת. תוכלי להתייעץ, לקבל מספר אופציות למדידה, ולקבל ליווי מלא. תוכלי להרגיש בנוח באווירה החמה והמקבלת, בניסיון למצוא את הבגד ים שיתאים לך ככפפה ליד. זכרי, אין סיבה שתתפשרי!

 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c