מה מאפיין את חזיית הספורט המושלמת בשבילך?

אוקטובר 3, 2019 10:07 am

כל מתאמנת בעלת חזה גדול יודעת עד כמה מתסכלת ובלתי נוחה התחושה של תזוזות החזה במשך האימון. על מנת להבטיח שהחזה שלך יישאר בריא ובעל מבנה תקין לאורך האימונים, מומלץ לרכוש חזיות ספורט איכותיות המותאמות במיוחד לבעלות חזה גדול.

אז אנחנו נשאל שוב, מה מאפיין את חזיית הספורט המושלמת?

כל עוד חזיית הספורט מחזיקה היטב את החזה, הוא לא יחווה טלטלות, צניחה או מתיחת רקמות. המטרה היא למצוא חזייה בעלת תמיכה חזקה, תוך עיצוב ארגונומי המתאים למבנה גופך, ומאפשר לחזה להיצמד לגוף באופן נוח כמובן, על מנת להפחית עומסים ולמנוע תזוזת השדיים.

לחזייה הנכונה צריכים להיות תפרים שטוחים שלא יגרו את העור, ובד נושם וידידותי שאיננו שורט את העור. החזייה צריכה להיות הדוקה שלא תתגלגל כלפי מעלה.

חזיית הספורט צריכה להיות עשויה מבד מנדף זיעה המונע פריחות, שפשפות ולחות מצטברת. לכל חזיית ספורט רמת נידוף משלה ואת זאת לא ניתן לראות בעין. מחירה של החזייה האיכותית והמנדפת ביותר תמיד יהיה גבוה יותר, בשל יישום הטכנולוגיה המיוחדת ומרקם הסיבים שנועדו למטרה זו. חזייה כזו תהיה עמידה לאורך זמן גם אם את מתאמנת בתדירות גבוהה.

כ-80% מהנשים מתאמנות בחזייה לא מתאימה ואנחנו כאן על מנת להבטיח שלך זה לא יקרה. כל אישה נבדלת בצורת החזה, בגודל, בהיקף, במבנה הגוף ובאופן היציבה שלה מנשים אחרות. נשים נבדלות כמובן גם בסוגי הספורט בהן הן עוסקות, ולכן התאמת החזייה צריכה להיעשות גם לסוג הפעילות הספורטיבית.

מירל הינה חנות לבני נשים מקצועית המציעה דגמי חזיות ספורט לבעלות חזה גדול מייצרני האיכות המובילים מעבר לין. החנות מציעה גדמי חזיות ספורט איכותיים לכל מידות החזה תוך קבלת שירות באופן אישי ודיסקרטי.

 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c