מידות חזייה – כל מה שצריך לדעת

ספטמבר 27, 2016 2:49 pm

מידת החזייה שלנו נשארת זהה לאורך השנים, למעט שינוים בגוף כמו הריון, הנקה, עלייה וירידה במשקל, וכמובן מדגם לדגם של חזייה.
רובנו התרגלנו למידת החזייה שמלווה אותנו לאורך השנים, אך חשוב להיות ערות לשינויים שקורים בגוף, ולבחור את מידת החזייה בהתאם. מידת החזייה משפיעה על המראה, על תחושת הנוחות וכתוצאה מכך על הביטחון העצמי. חשוב לבחור בחזייה שמאפשרת לנו לנוע בחופשיות, ולהרגיש "מיליון דולר".

איך לבחור את מידת החזייה?

באמצעות סרט מדידה, הקיפי את גופך מתחת לחזה, מבלי להדק או למתוח. המספר שהתקבל הוא ההיקף שלך. לאחר מכן, הקיפי באמצעות הסרט את החלק המלא ביותר של החזה, ובדקי את המספר בטבלת המידות. בטבלה תוכלי להבין מה גודל הקאפ המתאים עבורך. לאחר מכן תוכלי לנסות מספר דגמים ולבחור את הדגם המתאים עבורך.

חזייה למידות גדולות

כשמדובר במידות גדולות, חזייה נכונה יכולה לשנות את החיים, בעוד חזייה שלא מתאימה יכולה להקשות על פעולות יומיומיות. חזייה איכותית שמותאמת בצורה נכונה יכולה לעשות הבדל של ממש בבחירת הבגדים, ובתחושת הקלילות. חזייה למידות גדולות תומכת בחזה, ובמקרים מסוימים מרימה אותו באופן מחמיא. קיימת חשיבות לכתפיות עבות, שמפזרות את המשקל באופן אחיד ולא משאירות חריץ לחץ בעור. רוב התמיכה של החזייה מגיעה מהחלק התחתון שלה, ולא מהכתפיות בלבד.

חזיות להנקה או לתקופת ההיריון

במיוחד כשגופך עובר שינוים שקשורים בהריון או לידה, חשוב לבחור בחזיות הנכונות שיתאימו למידה המשתנה, ויאפשרו לך להרגיש בנוח. כשמדובר בחזיות הנקה, קיימת חשיבות לאופן בו החזייה מונחת – כדי שלא תחסום את צינור החלב ותפעיל לחץ שעלול להזיק. הטיימינג של קניית החזייה יכול להיות קריטי להתאמה של החזייה, בגלל השינויים שקורים בגוף. היועצות שלנו ליוו כבר מאות נשים בהתאמת חזיות הנקה. תהליך הבחירה הוא דיסקרטי, סבלני ומעצים, כדי שתצאי מהחנות עם חזיות נוחות, שאת מרגישה בהן נשית וחופשיה.

חזיות ספורט ובגדי ים למידות גדולות

התנהלות עם חזה גדול עשויה להיות מאתגרת ביומיום, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בפעילות ספורטיבית, או בלבישת בגדי ים. פעילות ספורטיבית דורשת תמיכה מוגברת, כאשר במהלך הספורט קופצים ורצים, חשוב שהחזה לא יגביל את התנועה, או יגרום לך לחשוב פעמיים לפני שאת עושה תנועה מסוימת. גם בים או בבריכה, חשוב להרגיש בנוח, ולא להרגיש שהחזה עלול "לברוח" בכל רגע. נשים רבות עם חזה גדול נמנעות לא פעם מלשים בגד ים, או להיכנס למים מחשש שבגד הים יזוז ויגרום למבוכה. בגד הים הנכון יאפשר לך להיות חופשיה.

חזיות למקרים מיוחדים ואחרי ניתוח

כאשר מדובר במקרים מיוחדים, כדאי לבחור חזיות בהתאמה אישית ובליווי מקצועי. למשל, חזיות לאחר ניתוח של הגדלת חזה, כריתת שד, או הקטנת חזה. נשות המקצוע שלנו ידעו להתאים עבורכם את החזייה הנכונה, לתת את הייעוץ המקצועי לצד התמיכה הרגשית. חזייה אחרי ניתוח צריכה לשבת בצורה הטובה ביותר, הניסיון שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו להתאים את החזייה לצרכים שלך.

גם אם תהליך החיפוש דורש סבלנות ומדידת דגמים שונים, כדאי להשקיע אתה זמן ולמצוא את החזייה המושלמת עבורך.

 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c