המלצה חמה מאוד מלקחה

יוני 4, 2015 10:57 pm

ספויילר: המלצה חמה מאוד מלקחה (כמעט לגמרי) נאמנה

בתור בעלת חזה גדול והיקף קטן יחסית ידעתי שמקום היחיד בארץ לקנית חזייה היה ליה לונדון. נכון שלא כל החזיות מאלה שרכשתי התאימו לי באמת, חלק קניתי כי היו יפות, חלק כי היה מבצע, מאוד התבאסתי שהייתה תחלופה גבוהה בחנויות ושרוב הבנות היו מאוד צעירות שלא בדיוק הבינו מה הצרכים שלי – חשבתי שעם המידות שלי אין ברירה אלא להמשיך לקנות רק שם.

אז לפני 8 שנים במקרה שמעתי על מירל. הגעתי לרמת אביב. מקום קטן ושקט, עם שופן ברקע… המקום היה שונה מהשאר החנויות.

שתי נשים מנהלות את החנות כך שאין מוכרות זמניות, אין תחלופה. עם השנים הן הכירו מה עובד בשבילי ומה לא. הכירו את הגוף שלי. הכירו את הצרכים.

הרמה המקצועית שלהן היא הגבוהה ביותר מכל מה שהכרתי. כל חזייה יושבת בול עלי. ובגלל זה גם הבגדים יושבים הרבה יותר טוב.

בשמונה שנים האלה קניתי אצלן חזיות שונות – שיום יום, לבית, לספורט, לשמלה מסוימת, הייתי פעמיים מהריון – אז גם חזיות הריון והנקה. ורק פעם אחת "בגדתי" במירל – כשהייתי בפריז. קניתי שם שתי חזיות מדהימות. שעד היום נשארו במדף הארון שלי כי מסתבר שהן לא ישבות טוב….

אז נכון – כל חזייה במירל זה הוצאה מאוד לא קטנה. נכון, בגלל זה אני לא יכולה להרשות לעצמי לקנות הרבה חזיות, נכון, במירל אין לא מבצעים ולא סוף עונה, אבל גם אין קניות מיותרות או לא מוצלחות. כי צביה ומירה לא רק מוכרות סחורה ברמה הכי גבוהה שיש אלא גם יודעות להתאים אותה לגוף האישה בצורה הכי מושלמת.

בקיצור – ממליצה מאוד.


d 03-6422148 03-6422148

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

a b c