חזיות הריון והנקה ומה שבינהם

מאי 21, 2017 10:14 am

חזיות להריון

שינויים רבים חלים בגופך במהלך ההיריון, ולפתע את מגלה שהחזייה שהותאמה לך באופן מושלם, כבר אינה מתאימה.
בחודשי ההיריון הראשונים החזה גדל באופן ניכר, וזה הזמן לקנות חזייה להיריון. חזיית היריון הינה למעשה חזייה שהמבנה שלה וסוג הבד ממנו היא עשויה, מתאימים לתקופת ההיריון. במקום להתלבט מהי מידת החזייה המתאימה, רצוי לקבל יעוץ והכוונה מקצועית בחנות שמתמחה בכך.

חזיות להנקה

תפקידה של חזיית ההנקה הוא להפוך את תקופת ההנקה לקלה ונוחה יותר. מי שהתנסתה כבר בהנקה יודעת שחזייה רגילה אינה מתאימה, כיוון שההנקה דורשת חשיפה חלקית מספר פעמים ביום ושימוש בחזייה רגילה מסורבל ביותר. חזיות הנקה בנויות בדיוק לתקופה זו. יש להן סוגר המאפשר פתיחה חלקית מבלי להסיר את החזייה כולה. פתיחתו וסגירתו של הסוגר קלה ונוחה לשימוש.
חזיות הנקה מקצועיות וטובות נותנות תמיכה נכונה במהלך כל תקופת ההנקה. במהלך החודש הראשון לאחר הלידה, רצוי לקנות חזיות ללא ברזלים כדי להימנע מדלקות או גודש, אך בהמשך ניתן ללבוש חזיות הנקה עם ברזלים.

כיצד לבחור חזיות היריון והנקה

בחירת החזיות לתקופת ההיריון וההנקה אינה דבר של מה בכך. על מנת שתרגישי בטחון ונוחות, ולא תסבלי מכאבי גב ועורף תפוס, מומלץ לבחור את החזייה המתאימה.
כיצד תדעי שהחזייה נכונה?
על הבד להיות נעים וידידותי, כדי למנוע גירוי בעור שהינו רגיש מהרגיל ואם זאת, עליו להיות חזק מספיק כדי לתת תמיכה טובה לחזה שהינו כבד יותר בתקופה זו. חזיות הריון והנקה.

חזיות במידות גדולות

חזיות במידות גדולות קיימות בשפע של צבעים וצורות. חזיות חלקות, וחזיות מעוטרות בתחרה. מכל מגוון האפשרויות, החכמה האמתית היא לבחור את החזייה הנכונה למבנה גופך. רק חזייה המותאמת במידתה ובצורתה למבנה גופך, תעניק לך תחושת ביטחון ונוחות מרבית. חזיות במידות גולות.

לבחור חזייה נכונה

בחירת בגדים ונעליים אמנם חשובה ואין על כך עוררין, אך החזייה עושה את כל ההבדל.
גם החולצה היקרה ביותר לא תחמיא לך אם החזייה שאת לובשת גדולה מידי או קטנה מידי, ולא מעניקה לחזה את התמיכה הראויה. כדי לבחור את החזייה המדויקת עבורך, שתגרום לכל בגד להראות נפלא, רצוי לפנות לקבל יעוץ והכוונה בחנות שעוסקת בהתאמה מקצועית של חזיות.

חזיות במידות גדולות לספורט

את מקפידה על אורח חיים בריא, ועוסקת בפעילות גופנית באופן קבוע. על מנת שתוכלי להרגיש בטוחה גם כשאת רצה או מתעמלת בחדר כושר, עליך ללבוש את החזייה הנכונה שתתמוך היטב בחזה, ותמנע ממנו לקפוץ במהלך הפעילות הספורטיבית ולגרום לכאבי גב. על החזייה להיות חזקה, ועשויה מבד מנדף זיעה, וזאת על מנת שלא יגרם גירוי לעורך. על הכתפיות להיות רחבות ומרופדות כדי שלא יחרצו בכתפיך ויתאפשר חופש תנועה מרבי.

בגדי ים לנשים מלאות

עם בוא הקיץ כולנו אוהבות לבלות בחוף הים ובבריכה. על מנת שהנאתנו תהיה מושלמת ונרגיש נינוחות ובטוחות בעצמנו, עלינו לבחור את בגד הים הנכון למבנה גופנו. חשוב מאד שבגד הים יתאים באופן אופטימלי בצבעו, במידתו ובמבנהו למבנה הגוף שלך. בגד הים צריך לטשטש את הנתונים שאת פחות אוהבת בגופך, ולהדגיש את יתרונותיו. בגדי ים לנשים מלאות.

בגדי ים מיוחדים

נשים שעברו ניתוחים כמו כריתת שד או שיחזור, ורוצות לחזור לפעילות שגרתית הכוללת את חוף הים והבריכה, יכולות למצוא בגדי ים המתאימים למצבן החדש, בחנות העוסקת בהתאמה מקצועית.

 דילוג לתוכן
d 03-6422148 03-6422148

    לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, מלאי פרטים

    a b c